Ο ΑΡΑΤΟΣ ΣΑΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΕΙ
ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ!

Τετάρτη 8 Οκτωβρίου 2008

1ο Φιλικό (2008): 2-2

Καλή εμφάνιση έκανε ο Άρατος στο φιλικό προετοιμασίας που εδωσε (7/10) και αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 σκορ που σχηματίστηκε πριν από το ημίχρονο του αγώνα και έμεινε μέχρι την λήξη. Αρκετά δεμένος, με καλούς συνδιασμούς και σωστή ανάπτυξη δημιούργησε πολλές ευκαιρίες αλλά που δεν αξιοποίησε καθώς στην τελική προσπάθεια δεν ήταν τόσο αποτελεσματικός κάτι που όμως είναι φυσιολογικό καθώς η αποχή από τα γήπεδα ήταν μεγάλη. Το τελευταίο ήταν και ο κύριος λόγος που η αποδοση έπεσε στο Β΄ ημίχρονο και τα κενά που δημιουργήθηκαν ήταν μεγάλα. Πολύ καλή η απόδοση των Παύλου (Gk), Πρόεδρου, Ismael, σε μέτρια επίπεδα οι υπόλοιποι.
Τα γκολ για τον Άρατο: 1=Ismael, 1=Πρόεδρος

Επόμενο φιλικό την επομενη Τρίτη 14/10 στις 21:00.